Okolí chalupy

Chaloupka v Kajetíně se nachází uprostřed malé vesnice hned vedle obecního rybníku. V této malebné vísce naleznete pouze pár stavení a díky tomu si můžete vychutnat absolutní klid při své dovolené. Před chaloupkou se můžou Vaše děti vyřádit na dětském hřišti nebo se zhoupnout na lanové houpačce zavěšené na vzrostlých stromech. Obecní rybník lemuje nově zrekonstruovaná komunikace vhodná na brusle nebo koloběžku. 

Vybavení chalupy

Chaloupka Pod Choustníkem nabízí ubytování až pro 8 lidí ve dvou ložnicích. Zároveň zde naleznete společenskou místnost s televizí a posezením, kuchyň s vybavením pro vaření pokrmů, toaletu a koupelnu. V celé chalupě je položena na podlaze dlažba a můžete si díky tomu přivézt s sebou i svého psího parťáka.

Zajímavá místa v okolí

Z Kajetína můžete vyrazit hned na několik pěších nebo cyklo výletů. Nejblíže se nachází zřícenina hradu Choustník a tento výlet zvládnete s přehledem pěšky. Zřícenina se nachází od chaloupky cca 3 km a můžete využít polní cestu směrem na Předboř. Dalším zajímavým výletem v okolí je určitě zámek Červená Lhota. Tento výlet doporučuji podniknout na kole.

Videa z dronu

Pro lepší orientaci, kde jak je chaloupka umístěná ve vesnici Kajetín, můžete zhlédnout první video z dronu. Druhé video ukazuje přírodní krásy zříceniny hradu Choustník.

Zvuková ukázka

Chcete-li zažít ranní atmosféru jihočeské vesnice, pusťte si níže přiložený zvukový záznam. Není nic lepšího za tohoto koncertu snídat na terase chaloupky.